Dizaino paslaugos

Paslaugos

Dizainas yra itin svarbi reklamos ir prisistatymo dalis. Nesvarbu, ar tai Jūsų vizitinė kortelė, ar internetinė svetainė, ar Jūsų veiklos reklaminis plakatas gatvėje – išskirtinis, patrauklus ir modernus dizainas yra vienintelis būdas sudominti Jūsų klientus/partnerius, sukelti simpatiją ar Jus įsiminti. Mūsų komanda atkakliai seka naujausias dizaino tendencijas, laikosi tarptautinių standartų ir reikalavimų, bet nebijo eksperimentuoti ir ieškoti naujų, unikalių sprendimų, todėl esame pasiruošę pabrėžti Jūsų veiklos/įmonės išskirtinumą, stilių, bei sukurti Jums tinkamiausią ir geriausiai reprezentuojantį dizainą.

Svetainės dizainas

Interneto svetainių dizainas – tai svetainės veidas, kuris pirmiausia pasitinka kiekvieną lankytoją ir reprezentuoja tiek svetainę, tiek pačią įmonę. Labai dažnai svetainės dizainas nulemia, ar naujas lankytojas pasiliks svetainėje ir galiausiai, ar taps Jūsų pirkėju/klientu. Dėl šios priežasties itin svarbu, kad svetainės dizainas būtų ne tik gražus, patrauklus ir šiuolaikiškas, tačiau patogus, informatyvus, funkcionalus ir nuovokus. Kiekvienu atveju, mes siekiame rasti optimaliausią sprendimą, atsižvelgiant į kliento viziją, mūsų komandos rekomendacijas ir kainą, siūlydami tiek jau paruoštus dizaino sprendimus, tiek ir galėdami sukurti visiškai unikalų dizainą.

Reklaminiai skydeliai (baneriai)

Tai – vienas ir populiariausių, efektyviausių ir dažniausiai naudojamų reklamos būdų internete. Atižvelgiant į Jūsų poreikius, galime pasiūlyti statinių (be animacijos), dinaminių (animuotų, HTML5 programavimo kalba sukurtų) ir 3D (gali būti tiek statiniai, tiek dinaminiai) reklaminių skydelių kūrimą. Užtikriname, kad patikėjus tuo pasirūpinti mums, Jūsų reklaminis skydelis bus patrauklus, ryškus ir svarbiausia, pritrauks lankytoją paspausti ant jo.

Spaudos dizainas ir maketavimas.

Spaudos dizainas – tinkamų spalvų, šriftų, grafinių elementų parinkimas ir išdėstymas, taip, kad būtų pabrėžiamas Jūsų išskirtinumas ir individualumas. Kiekvieno spaudos gaminio dizainas turi būti unikalus, apgalvotas, patrauklus, bei žinant, kokia yra tikslinė auditorija, ką juo norima akcentuoti, iškomunikuoti ir kokią žinutę siekiama skleisti. Maketavimas – techninis dizaino išpildymas, t.y. reklaminio maketo sudarymas specialiomis programomis. Mūsų komanda yra pasiruošusi pasirūpinti tiek kūrybine, tiek technine spaudos dalimi. Sudaro:

 • Vizitinės
 • Kalendoriai
 • Katalogai
 • Pakuotės, įpakavimai
 • Bukletai

Lauko reklamos dizainas ir maketavimas

Tai – seniausia reklamos priemonė. Lauko reklama pasiekia įvairias auditorijas, neatsižvelgiant į amžių, lytį ar socialinę padėtį, nėra išjungiama, todėl matoma visą parą ir bet kuriuo metų laiku. Lauko reklama gali būti pateikiama stacionariuose stenduose, plakatuose, viešojo autobusų stotelėse, ant lauko skėčių, stulpų, sporto arenose, ant suoliukų ar transporto priemonių (autobusų, troleibusų, taxi automobilių ir t.t.). Sudaro:

 • Tentai
 • Reklaminės iškabos

Įmonės firminis stilius

Firminis stilius – įmonės skiriamasis ženklas, pagal kurį įmonė vėliau yra sutinkama ir atpažįstama. Tai - originalus ir įsimintinas visų, su įmonės atributika susijusių produktų ar veiklų apipavidalinimas, atitinkantis įmonės specifiką, bruožus ir ypatybes. Pagrindiniai ir dažniausiai naudojami firminio stiliaus elementai – vizitinės kortelės ir logotipas. Mes padėsime Jums suformuoti savo firminį stilių bei pasirūpinsime pagrindiniais elementais (logotipu ir vizitinėmis kortelėmis), kurie Jūsų firminį stilių reprezentuos. Dažniausiai įmonės firminį stilių sudaro:

 • Logotipas
 • Svetainės dizainas
 • Vizitinės
 • Atributikos dizainas (tušinukai, puodeliai, maikutės ir t.t.)
 • Reklaminiai skydeliai