Tinklapių kūrimas

Paslaugos

Internetinis tinklapis – tai šiuolaikinė Jūsų veiklos, projekto ar įmonės vizitinė kortelė. Tai yra itin svarbus įrankis užtikrinti gerą įvaizdį ir pripažinimą, pristatyti save klientams ir lankytojams, supažindinti juos su Jūsų projektu, paslaugomis, prekėmis ir net vertybėmis. Tvarkingas ir estetiškas tinklapio dizainas, struktūra, funkcionalumas ir praktiškumas yra būtini komponentai tinkamai reprezentuoti Jūsų veiklą, bei formuoti tinkamą ir pageidaujamą lankytojų, klientų ar partnerių įvaizdį apie Jus. Tinkalpių kūrimą sudaro keli etapai:
  1. Tikslų suformavimas – aptariama Jūsų vizija, lūkesčiai, reikalavimai, turinys, svetainės struktūra, išdėstymas ir visa su tinklapiu susijusi aktuali informacija. Sudarome svetainės kūrimo darbų planą.
  2. Svetainės dizainas – atsižvelgiant į aptartus lūkesčius ir kliento viziją, kuriame ar parenkame tinkamiausią internetinio tinklapio dizainą.
  3. Programavimas – atliekami visi reikalingi programavimo darbai, būtini pasiekti geriausią tinklapio funkcionalumą, realizuoti svetainės dizaino sprendimus ir galutinai parengti tinklapį naudojimui.
Norint turėti internetinį tinklapį, kuris šiais technologijų laikais yra būtinas bet kuriam verslui, veiklai ar projektui pristatyti, nėra būtina išlaidauti – Jums gali pakakti ir paprasto, nereikalaujančio didelių išlaidų ir plataus funkcionalumo, tačiau estetiško ir modernaus diziano tinklapio. Atsižvelgiant į klientų poreikius yra siūlomi net keli skirtingi tinklapių tipai. Mes Jums padėsime išgryninti Jūsų idėjas ir viziją, bei pasirinkti tinkamiausią tinklapio sprendimą būtent Jums.
Šabloninis vizitinis tinklapis
Tai paprasčiausias tinklapio tipas, naudojamas minimaliai informacinei ar kontaktinei svetainei publikuoti – vizitinė kortelė internete. Šabloninis vizitinis tinklapis kuriamas Jums pasirenkant vieną iš pateiktų tinklapio dizainų ir jį pritaikant prie individualių poreikių. Kadangi toks tinklapis kūriamas nenaudojant turinio valdymo sistemos, jo funkcionalumas yra ribotas - visa talpinama informacija (nuotraukos, paveikslėliai, tekstai ir t.t.) yra integruojama į patį tinklapio programinį kodą, todėl svetainės savininkas savarankiškai atlikti pakeitimų svetainėje neturės galimybės.
Šabloninis tinklapis
Tai dažniausiai pasirenkamas tinklapio tipas. Tai standartinis tinklapis, kuriamas Jums pasirenkant vieną iš pateiktų tinklapio dizainų ir jį pritaikant prie individualių poreikių. Toks tinklapis kuriamas naudojant turinio valdymo sistemą, todėl yra patogus naudoti, o tinklapio savininkas turi galimybę savarankiškai jungtis prie tinklapio administravimo skydelio, koreguoti esamą informaciją (tekstus, paveikslėlius, nuotraukas ir t.t.), talpinti tinklapyje naują pageidaujamą informaciją.
Unikalus vizitinis tinklapis
Tai tinkamas minimaliai informacinei ar kontaktinei svetainei publikuoti, tačiau tuo pačiu norint išskirtinumo ir unikalumo. Pasirinkus šį tinklapio tipą yra kuriamas unikalus, ne šabloninis tinklapio dizainas, tad galėsite būti tikri, kad panašaus dizaino tinklapio nepamatysite kitur. Kadangi toks tinklapis kūriamas nenaudojant turinio valdymo sistemos, jo funkcionalumas yra ribotas - visa talpinama informacija (nuotraukos, paveikslėliai, tekstai ir t.t.) yra integruojama į patį tinklapio programinį kodą, todėl svetainės savininkas savarankiškai atlikti pakeitimų svetainėje neturės galimybės.
Unikalus tinklapis
Tai tinkamiausias pasirinkimas, kai norite turėti unikalią, funkcionalią ir patogiai valdomą svetainę. Šiuo atveju, kuriamas unikalus, ne šabloninis svetainės dizainas, atsižvelgiant tik į kliento viziją ir lūkesčius. Toks tinklapis kuriamas naudojant turinio valdymo sistemą, todėl yra patogus naudoti, o tinklapio savininkas turi galimybę savarankiškai jungtis prie tinklapio administravimo skydelio, koreguoti esamą informaciją (tekstus, paveikslėlius, nuotraukas ir t.t.), talpinti tinklapyje naują pageidaujamą informaciją.