Svetainių kūrimas

Paslaugos

Internetinė svetainė – tai šiuolaikinė Jūsų veiklos, projekto ar įmonės vizitinė kortelė. Tai yra itin svarbus įrankis užtikrinti gerą įvaizdį ir pripažinimą, pristatyti save klientams ir lankytojams, supažindinti juos su Jūsų projektu, paslaugomis, prekėmis ir net vertybėmis. Tvarkingas ir estetiškas svetainės dizainas, struktūra, funkcionalumas ir praktiškumas yra būtini komponentai tinkamai reprezentuoti Jūsų veiklą, bei formuoti tinkamą ir pageidaujamą lankytojų, klientų ar partnerių įvaizdį apie Jus.

Svetainės kūrimą sudaro keli etapai:
  1. Tikslų suformavimas – aptariama Jūsų vizija, lūkesčiai, reikalavimai, turinys, svetainės struktūra, išdėstymas ir visa su svetaine susijusi aktuali informacija. Sudarome svetainės kūrimo darbų planą.
  2. Svetainės dizainas – atsižvelgiant į aptartus lūkesčius ir kliento viziją, kuriame ar parenkame tinkamiausią svetainės dizainą.
    • Šabloninis dizainas - tai toks dizainas kuris naudojamas ir kitose svetainėse, pasirenkant vieną iš pateiktų dizainų mes jį pritaikome prie individualių poreikių.
    • Unikalus dizainas - toks svetainės dizainas unikalus, ne šabloninis svetainės dizainas, tad galėsite būti tikri, kad panašaus dizaino svetainės nepamatysite kitur.
  3. Programavimas – atliekami visi reikalingi programavimo darbai, būtini pasiekti geriausią svetainės funkcionalumą, realizuoti svetainės dizaino sprendimus ir galutinai parengti svetaine naudojimui.
Norint turėti svetainę, kuri šiais technologijų laikais yra būtinas bet kuriam verslui, veiklai ar projektui pristatyti, nėra būtina išlaidauti – Jums gali pakakti ir paprastos, nereikalaujančio didelių išlaidų ir plataus funkcionalumo, tačiau estetiško ir modernaus diziano svetainės. Atsižvelgiant į klientų poreikius yra siūlomi net keli skirtingi svetainių tipai. Mes Jums padėsime išgryninti Jūsų idėjas ir viziją, bei pasirinkti tinkamiausią svetainės sprendimą būtent Jums.
Kas yra vizitinė svetainė?
Tai paprasčiausias svetainės tipas, naudojamas minimaliai informacinei ar kontaktinei informacijai publikuoti – vizitinė kortelė internete. Kadangi tokia svetainė kūriama nenaudojant turinio valdymo sistemos, jos funkcionalumas yra ribotas - visa talpinama informacija (nuotraukos, paveikslėliai, tekstai ir t.t.) yra integruojama į patį svetainės programinį kodą, todėl svetainės savininkas savarankiškai atlikti pakeitimų svetainėje neturės galimybės.
Kas yra įprasta svetainė?
Tai dažniausiai pasirenkamas tinklapio tipas. Tai standartinis tinklapis, kuriamas Jums pasirenkant vieną iš pateiktų tinklapio dizainų ir jį pritaikant prie individualių poreikių. Toks tinklapis kuriamas naudojant turinio valdymo sistemą, todėl yra patogus naudoti, o tinklapio savininkas turi galimybę savarankiškai jungtis prie tinklapio administravimo skydelio, koreguoti esamą informaciją (tekstus, paveikslėlius, nuotraukas ir t.t.), talpinti tinklapyje naują pageidaujamą informaciją.
Kas yra unikali svetainė?
Tai tinkamas minimaliai informacinei ar kontaktinei svetainei publikuoti, tačiau tuo pačiu norint išskirtinumo ir unikalumo. Pasirinkus šį tinklapio tipą yra kuriamas unikalus, ne šabloninis tinklapio dizainas, tad galėsite būti tikri, kad panašaus dizaino tinklapio nepamatysite kitur. Kadangi toks tinklapis kūriamas nenaudojant turinio valdymo sistemos, jo funkcionalumas yra ribotas - visa talpinama informacija (nuotraukos, paveikslėliai, tekstai ir t.t.) yra integruojama į patį tinklapio programinį kodą, todėl svetainės savininkas savarankiškai atlikti pakeitimų svetainėje neturės galimybės.