Svetainių diagnostika ir analizė

Paslaugos

Svetainės „responsive“ analizė ir diagnostika

Šiais laikais, kai išmanieji įrenginiai yra vis plačiau naudojami, itin svarbu, kad svetainė būtų tinkamai atvaizduojama ne tik kompiuterio naršyklės lange, tačiau ir kituose įrenginiuose. Mes atliekame Jūsų svetainės atvaizdavimo ir funkcionalumo analizę įvairiuose išmaniuosiuose įrenginiuose (planšetėse, skirtingų operacinių sistemų telefonuose, skirtingose kompiuterių naršyklėse) ir sudarome bei pateikiame rastų klaidų sąrašą. Jums pageidaujant, siūlome ir klaidų taisymo paslaugą, t.y. pašaliname rastus neatitikimus ir sutvarkome svetainę taip, kad ji būtų korektiškai atvaizduojama visuose ekranuose, nepriklausomai nuo jų dydžių.

Seo analizė ir diagnostika

SEO - svetainės pritaikymas paieškos sistemoms, t.y. darbas su svetaine, siekiant padaryti ją labiau matoma tarp paieškos rezultatų. Kadangi internetinės svetainės tikslas yra pritraukti kuo daugiau lankytojų, o potencialūs lankytojai dabar informacijai surasti dažniausiai naudojasi Google, Yahoo, Bing ar kitomis paieškos sistemomis, svarbu, kad Jūsų svetainė paieškos rezultatuose būtų pateikiama auksčiau, nei konkurentų. Mes atliekame vidinio SEO analizę – nustatome svetainės suderinamumą su paieškos sistemomis, tikriname kaip kiekvienas svetainės puslapis yra indeksuojamas skirtingose paieškose sistemose, randame ir pateikiame klaidas/trūkumus, kurie trukdo svetainei būti aukštesnėse pozicijose paieškos rezultatuose. Vidinis SEO rūpinasi, kad svetainėje būtų tvarkingai, struktūrizuotai sudėliotos visos nuorodos, teisingai išskirti raktažodžiai, publikuojami tekstai pritaikyti paieškos varikliams, būtų sudarytas svetainės nuorodų medis ir t.t. Jums pateikiame rekomendacijas ir išvadas reikalingams pakeitimas, o pageidaujant, užsiimame vidinio SEO optimizavimu už Jus.

Saugumo analizė ir diagnostika

Kiekvienos svetainės savininkas yra atsakingas už pačios svetainės, joje talpinamų duomenų ir lankytojų informacijos saugumą. Neužtikrinus svetainės saugumo, tiesiogiai ar netiesiogiai (pvz.: neatnaujinant TVS) sudarius sąlygas “įsilaužti” į svetainę, rizikuojama paslaugų teikimo sutarties nutraukimu iš tiekėjo pusės, Jūsų svetainė gali būti pripažinta kaip kenkėjiška, o tam tikrais atvejais gali būti skiriamos ir nuobaudos. Žinoma, jei Jūsų svetainė nukreips lankytojus į kitas, nepriimtino turinio svetaines, ar per ją bus siunčiami SPAM tipo laiškai, Jūsų verslo ar projekto reputacija taip pat neišvengiamai nukentės. Mes atliekame testavimus tiek naudojant tam skirtus įrankius, tiek ir imituojant DDoS tipo atakas į svetainę, ir taip nustatome svetainės saugumo lygį ar atrandame saugumo.